BG EN

Лейди Гага пее на ушето на Обама във вторник

ШАРЕН СВЯТ

Лейди Гага пее на ушето на Обама във вторник

5625
на 20.01.2013
Лейди Гага пее на ушето на Обама във вторник
Автор:   Иван Атанасов
Екстравагантната американска певица Лейди Гага ще пее на едно от тържествата по повод встъпването в длъжност на Барак Обама, предаде "Асошиейтед прес". Агенцията се позовава на източник, запознат с хода на подготовката на партито. Скандалната певица ще подлуди публиката на тържеството във вторник в Белия дом, което се организира само за персонала на президентството. Преди четири години на това парти, което се провежда в тесен кръг, пя Джей-Зи. Иначе на големият бал по повод встъпването в длъжност на Обама в понеделник вечерта в конгресния център на Вашингтон ще пеят Бионсе, Кейти Пери, Стиви Уондър и др.
препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Топ експертът Стайко Топалов предупреждава за рисковете от злоупотребата с дронове: Нападенията над Румъния изобщо не са случайни (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА) САМО В ПИК TV! Топ експертът Стайко Топалов предупреждава за рисковете от злоупотребата с дронове: Нападенията над Румъния изобщо не са случайни (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 76
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК