Ливърпул няма спирка в шампионата на Англия

0
25.02.2020
0
5831

Отборът на Ливърпул продължава с тоталния терор над съперниците си във футболния шампионат на Англия.

ФА повдигна обвинение на Уест Хем за нарушаване на антидопинговите правила

Английската футболна асоциация обвини елитния Уест Хем в...

на 21.02.2018

В последния двубой от 27-ия кръг на Премиър лиг избраниците на мениджъра Юрген Клоп победиха като домакини Уест Хем с 3:2.

Гол на Садио Маоне в 81-ата минута донесе 26-ия успех за Ливърпул за сезона в шампионата, като тимът продължава да е без загубен мач.

Жоржиньо Вайналдум в 9-ата минута откри резултата в двубоя, давайки преднина на Ливърпул. Исаа Диоп в 12-ата и Пабло Форналс в 54-ата минута вкараха голове за Уест Хем за 2:1 за гостите. Мохамед Салах в 68-ата минута изравни преди Мане да донесе трите точки за Ливърпул.

В класирането Ливърпул е лидер с 22 точки аванс пред втория Манчестър Сити.

Тимът на Уест Хем регистрира 15-ата си загуба за сезона, като е на 18-ото място в подреждането, на точка от намиращия се над чертата тим на Астън Вила.

ФУТБОЛНА БОМБА: Ливърпул се тресе! Юве подготвя историческа оферта от 150 млн. паунда за...

Ювентус готви историческа за футбола оферта от 150...