BG EN

Литекс заяви първи отбор за Б група

Футбол

Литекс заяви първи отбор за Б група

10371
на 27.05.2015
Литекс заяви първи отбор за Б група

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

През  новия сезон Литекс ще обиграва талантите си в свой отбор в „Б“ група. „Оранжевите“ заявиха пред БФС желанието си да сформират тим, който да участва във втория ешелон. Именно ловчанлии бяха сред инициаторите на това начинание за да могат  играчите след юношеския футбол да натрупат опит и прогресират на по-високо ниво и така да се улесни интеграцията им в „А“  група.

препоръчано

„Отлична идея, която смятаме, че ще допринесе за развитието на нашите таланти от Академията. В „Б“ група ще имат отлична възможност да покажат потенциала си, ще се калят по-бързо в сериозни битки и така да се борят за място в първия отбор.Пожелаваме им успех!“, заявиха от ръководството на клуба.

Младите футболисти на Литекс не само ще тренират  по методиката на представителния отбор, но и ще играят официалните си мачове на перфектен терен. За провеждане на домакинските срещи от шампионата на “Б” група, клубът заяви  Градски стадион Ловеч, който притежава нужния лиценз за тази цел. Това съоръжение ще бъде домакин и на срещите от Младежката шампионска лига.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Ето го ексклузивния хороскоп на Алена за 20 декември - Раците да внимават как си харчат парите, успехът се усмихва на Девите САМО В ПИК: Ето го ексклузивния хороскоп на Алена за 20 декември - Раците да внимават как си харчат парите, успехът се усмихва на Девите
ПИК TV x
Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Променливо време за празниците, дъжд, сняг и захлаждане след Коледа Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Променливо време за празниците, дъжд, сняг и захлаждане след Коледа
ново
Днес: 17
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК