ГОРЕЩО
Visa и Fibank предлагат карти, посветени на Зимните олимпийски игри 2026
ГОРЕЩО В ПИК! Яни Макулев е бащата, който отказва да съдейства на властите за намирането на Иво Калушев. Синът му е повече от седмица в неизвестност, не ходи и на училище
ИЗВЪНРЕДНО! 15-годишният син на спалеолога Яни Макулев е с издирвания Ивайло Калушев: Нямаме контакт от 29 януари
TravelLove – светът, разказан отблизо (СНИМКИ)
Борислав Цеков: Не хижа "Петрохан", а хижата на ППДБ. Над нея очевидно е бил разпънат партиен чадър
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
До края на годината трябва да бъде пуснато приложение за електронна идентификация за смартфони. Това задължение е било възложено от правителството на министъра на електронното управление Божидар Божанов, съобщи говорителката на кабинета Лена Бориславова.
препоръчано
Приложението е алтернативен вариант гражданите да се идентифицират по електронен път пред администрацията докато продължава да се бави издаването на електронни лични карти, разясни Бориславова.
Румен Христов: Участие в Съвета за мир би било полезно за България
3063
преди 16 минути
Visa и Fibank предлагат карти, посветени на Зимните олимпийски игри 2026
5800
преди 1 часа


