BG EN

Локомотив (Пловдив) няма да играе повече на "Лаута"

Футбол

Локомотив (Пловдив) няма да играе повече на "Лаута"

15378
на 20.04.2014
Локомотив (Пловдив) няма да играе повече на Лаута
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Пловдивският "Локомотив" чака гилотина от Дисциплинарната комисия на БФС във вторник, след като феновете прекратиха дербито с "Ботев" в събота.

препоръчано

Провинението на запалянковците ще донесе четвърта сериозна санкция за сезона, което този път може и да означава без мачове в Пловдив до края на първенството.

Три пъти БФС наказва здраво "Локо" - без публика два пъти през есента, както и на неутрален терен през пролетта.

Санкциите май вече се изчерпаха, а в случая от събота имаме и ударен футболист. В наредбата на БФС ясно пише, че трябва да се присъди и служебна победа на "Ботев". Футболна среща започнала, но незавършила по вина на единия отбор или неговите привърженици.

Със сигурност в сряда реваншът от полуфиналите срещу "Лудогорец" няма да е на "Лаута", а оставащите в първенството домакинства са срещу "Черно море" и "Литекс".

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ПИК TV! Хората на Слави обсъждат с Йотова бъдещия служебен кабинет. Тошко Йорданов: Без бюджет сме, има спекула, но за това причината е сваленото от Асен Василев и Божидар Божанов правителство (НА ЖИВО) ПИК TV! Хората на Слави обсъждат с Йотова бъдещия служебен кабинет. Тошко Йорданов: Без бюджет сме, има спекула, но за това причината е сваленото от Асен Василев и Божидар Божанов правителство (НА ЖИВО)
ново
Днес: 46
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК