ГОРЕЩО
ЕКШЪН В ПИК TV! Станислав Анастасов ХВАНА НАТЯСНО служебен министър: Вие сте новият Цицелков. Колко пъти сте се срещали с Божидар Божанов, Ивайло Мирчев, Асен Василев, Васил Терзиев (ВИДЕО)
ПИК TV! Адвокат Станислав Станев: Обидно ми е, че Теодора Георгиева очаква да повярваме на глупостите й (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Емил Радев: Служебното правителство и ППДБ опитват да преперат Теодора Георгиева. Използват собствената си некомпетентност, за да атакуват съдебната система (ВИДЕО)
КОННИК НА АПОКАЛИПСИСА: Нова брадва за столичния градски транспорт от Васил Терзиев
Теди Еврото е срам за България, Лора Крумова - за журналистиката
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
99% Лудогорец ще бъде без едно от новите си попълнения Брайън Ангуло за първия мач от Шампионската лига срещу Дюделанж. Разградчани се изправят срещу първенеца на Люксембург след седмица във втория предварителен кръг на надпреварата. Първата среща е на "Лудогорец Арена".
препоръчано
Ангуло обаче няма да вземе участие в мачовете, след като на практика почти не води подготовка с отбора. Той дойде след началото на тренировките и отиде директно при отбора в Смолян. След това пък визови проблеми го спънаха за лагера в Англия и на практика той тренира само с младежката формация. Стойчо Стоев обаче ще може да използва другите две нови попълнения - Анисе Абел и Вандерсон.
"7 дни спорт"
Крушарски проговори за дузпата за Левски, изстреля r куп обвинения
6229
преди 5 часа
Тревога в Левски заради Светослав Вуцов
13490
преди 10 часа
inbet пита: „Кой е твоят?“
11789
преди 12 часа


