BG EN

Лудогорец отмъкна капитана на "Локомотив" (Пловдив)

Футбол

Лудогорец отмъкна капитана на "Локомотив" (Пловдив)

5602
на 18.06.2013
Лудогорец отмъкна капитана на Локомотив (Пловдив)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Лудогорец привлече полузащитника на Локомотив (Пловдив) Христо Златински. Националът на България вече е подписал договор с шампиона от Разград. Златински е роден на 22 януари 1985 година и е второто ново попълнение на Лудогорец, след Фабио Ешпиньо. Очаква се Златински да заиграе до Светослав Дяков в центъра на халфовата линия на Лудогорец.

Христо Златински е юноша на Пирин (Благоевград), а през 2005 година е привлечен в Локомотив (Пловдив). През 2007 година отива в Локомотив София, за който играе три години. От лятото на 2010 година до момента футболистът отново игра в Локомотив (Пловдив) и дори беше капитан на отбора.

препоръчано

През лятото на 2012 година след напускането на Коко Динев халфът е спряган за трансфер в ЦСКА и "Левски", но остава на "Лаута". Златински дебютира за националния отбор при Михаил Мадански през октомври 2011 година, при загубата с 0:3 от Украйна. Любослав Пенев също разчита на него.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК ТV! Екшън на жълтите павета - олигарси ли плащат тлъстите сметки на ППДБ за протестите (ВИДЕО/СНИМКИ) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК ТV! Екшън на жълтите павета - олигарси ли плащат тлъстите сметки на ППДБ за протестите (ВИДЕО/СНИМКИ)
ново
Днес: 0
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК