ГОРЕЩО
ГОРЕЩО В ПИК TV! Бившият социален министър Христина Христова с експертен коментар: Първите крачки на новите управляващи са полезни (ВИДЕО)
САМО В ПИК ТV! Даниела Везиева с екшън коментар за мерките срещу високите цени на "Прогресивна България": Очакваме нормалност и предвидимост, умори ни влизането от шок в шок (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Татяна Буруджиева: Хората са успокоени и очакват добри резултати от правителството - ППДБ с толкова кадрови грешки е недопустимо да казват кое е добро и кое - не (ВИДЕО)
ВИСОКИТЕ ЦЕНИ НА ГОРИВАТА! Смешните 20 евро компенсация на Гюров отиват в историята
СУПЕР ШОУ! Сгащиха бившата вицепремиерка Недина в центъра на София - преследват я с въпрос за.... (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Заместник-министърът на икономиката Любен Петров ще направи Първа копка на завод за производство на фуражи в Добрич, съобщиха от Министерството на икономиката.
Инвестицията е на китайската компания „ChinaTianJin Tianshinong Farming Technology CO. LTD“ и е на стойност над 6 млн. евро. Предвижда се първоначално да бъдат разкрити над 50 нови работни места. Капацитетът на завода ще бъде 150 хил. тона годишно, от които над 90% ще се изнасят в Китай.
Церемонията за първа копка е на 7 януари. от 13.00 ч. в промишлена зона „Запад“ на Добрич.
препоръчано


