BG EN

Майка и дъщеря от "Обеля" тормозят съседите си

Животът днес

Майка и дъщеря от "Обеля" тормозят съседите си

42027
на 12.09.2024
Майка и дъщеря от Обеля тормозят съседите си
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Наводнение, складирани купища отпадъци по етажите и силни крясъци посред нощ. Така изглежда ежедневието на живеещите в блок в столичния квартал "Обеля". Причината са майка и дъщеря, която по думите на съседите е и освидетелствана. 

препоръчано

След сигнали до различни институции 45-годишната жена е настанявана многократно в различни психиатрични заведения, но е освобождавана в последствие. Това за последно се случва преди няколко дни.

„На 31.07 установих страшно наводнение. Качихме се да проверим откъде е проблемът. Там беше завирено. От банята си течеше, тя беше като басейн, а каналът – запушен”, каза съседката под апартамента на проблемните майка и дъщеря пред Нова тв.

По думите на съседите преди да почине съпругът на възрастната жена, не е имало подобни проблеми. Според тях носят големи торби с боклук във входа. Прозорците им са със счупени стъкла, които майката и дъщерята хвърлят по преминаващите по улицата.

„Те се карат и се бият. Горе е нещо страшно. Когато дъщерята я няма, майката събира боклуци и ги реди във входа”, каза един от живущите в сградата. По думите им понякога майката нощува на стълбите във входа.

„Аз исках да я спася от дъщеря ѝ, защото искаше да я набие, но ме бутнаха”, каза друга съседка.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 105
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК