BG EN

Ман Юнайтед пред раздяла с...

Световен футбол

Ман Юнайтед пред раздяла с...

10046
на 15.11.2018
Ман Юнайтед пред раздяла с...
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Халфът на Манчестър Юнайтед Андреас Перейра отказва да подпише нов договор с клуба. Младокът така и не може да пробие в първия отбор през този сезон, макар да показа качества през предсезонната подготовка. Липсата на игрова практика обаче е ядосала бразилеца, който смята да потърси ново предизвикателство.
 
Договорът на Перейра е за още 18 месеца. 22-годишният футболист мечтае да играе с националния отбор на Бразилия на Световното първенство през 2022 година и не вярва, че това може да се случи, ако остане на "Олд Трафорд". Затова се очаква той да поиска трансфер през лятото и шефовете на клуба вероятно ще бъдат принудени да удовлетворят желанието му, ако той не подпише нов контракт, акцентира "Новспорт".

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ
ПИК TV x
ТЕЖКИ ВРЕМЕНА! От ИТН след хвърлената оставка на кабинета: Бащите на хаоса са Асен Василев, Ивайло Мирчев, Радостин Василев, Костадин Костадинов и Ивелин Михайлов (ВИДЕО) ТЕЖКИ ВРЕМЕНА! От ИТН след хвърлената оставка на кабинета: Бащите на хаоса са Асен Василев, Ивайло Мирчев, Радостин Василев, Костадин Костадинов и Ивелин Михайлов (ВИДЕО)
ново
Днес: 109
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК