BG EN

Мариана Маринова с нов нос, готова е да се покаже пред публика

ГАЛЕРИЯ ШОУ

Мариана Маринова с нов нос, готова е да се покаже пред публика

53394
на 03.08.2016
Мариана Маринова с нов нос, готова е да се покаже пред публика
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Мисис България Мариана Маринова вече е готова да покаже новия си нос пред публика. Именно превръзките след интервенцията станаха повод да се тиражира, че организаторката на конкурса Мис Силикон е била ступана от своето колумбийско гадже. 

Въпросният мачо няма да се появи на събитието Мис Несебър този петък, но честта на родината му ще защитава Мисис Колумбия Малка Девениш, която е на почивка у нас и ще е председател на журито. Проявата ще е в заведение – кораб, а участничките са 10, пише столичен вестник.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПЪРВО В ПИК TV! ДПС-Ново начало предлага най-бедните пенсионери да получат по 55 евро за Великден, останалите - по 15 евро (ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК TV! ДПС-Ново начало предлага най-бедните пенсионери да получат по 55 евро за Великден, останалите - по 15 евро (ВИДЕО)
ново
Днес: 28
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК