BG EN

Марин льо Пен бе преизбрана за лидер на френската дясна партия „Национален фронт“

Европа

Марин льо Пен бе преизбрана за лидер на френската дясна партия „Национален фронт“

7275
на 11.03.2018
Марин льо Пен бе преизбрана за лидер на френската дясна партия „Национален фронт“
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Марин льо Пен бе преизбрана като лидер на френската дясна формация „Национален фронт“, съобщава Франс Прес, цитирани от Фокус.

препоръчано

По-късно днес се очаква тя да представи плана си за ново име на партията, която е асоциирана с нейния баща Жан-Мари льо Пен от 1972 г.

Льо Пен загуби президентските избори в страната през месец май 2017 г., получавайки 34% от гласовете, което бе много под очаквания резултат, припомня агенцията.

„Без смяна на името няма да успеем да включваме съюзи. А без съюзи никога няма да успеем да управляваме“, заяви преди месец Льо Пен.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 81
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК