ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Актрисата Мария Игнатова е в стрес от обидата, която й нанесе Волен Сидеров. Това разкри пред ПИК нейна приятелка.
В неделя Сидеров нарече Игнатова "проститутка", а продуцента на шоуто "Господари на ефира" Магърдич Халваджиян - "пълен измекяр".
"Единственото, което ще кажа на Сидеров е това, че ще заведа дело срещу него", споделила Игнатова, която все още не може да се оттърси от просташките думи на лидера на "Атака", който иначе призовава от екрана на своята телевизия да се спре с агресията и омразата.
"В момента се уточняват подробностите около исковете, които ще заведем срещу Волен Сидеров. Първият ще е за обида срещу Мария, а вторият за това, че си позволи да каже, че Бойко Борисов плаща на Маги Халваджиян, за да говори срещу партията му. Сумите за които ще се претендира в съда не са толкова важни, колкото постъпката на т.нар. политик", обясниха пред ПИК от "Господари на ефира".


