ГОРЕЩО
ЛИБЕРАЛЕН ГЬОНСУРАТЛЪК: Божанков разобличи двойния аршин на ПП по ЛГБТИ пропагандата
ГОРЕЩА ТЕМА! Доц. Цеков: Капитулация на Иран! Доктрината "Тръмп" в действие
ИЗВЪНРЕДНО: Радев с първи коментар за мира между САЩ и Иран, сравни Борисов с черната пантера от Шумен
ЛЮБОПИТНО! Вижте как посрещнаха Радев в парламента (ВИДЕО)
ЗА ТРОНА НА "ДОНДУКОВ" 2: Кой ще стигне до балотаж срещу кандидата на Радев? Ето къде ще е голямата ИНТРИГА
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Масови проверки на автомобили започнаха в Пловдив по повод Третата глобална седмица на ООН за безопасност на движението по пътищата под мотото “Спаси живота на децата!”.
препоръчано
Акциите са между 13 и 15 часа за периода от 4 до 10 май, по метода на широкообхватния контрол, съобщи за Дарик говорителят на сектор „Пътна полиция“ Ботьо Гиргинов.
На 4, 6 и 9 май патрулите са на бул. “Васил Априлов”, в участъка между Институт по хранителни технологии и сградата на Областната администрация.
На 5, 7 и 10 май се спират автомобилите по бул. “България”, в участъка между стадион “Марица” и спортната зала на ПУ “Паисий Хилендарски”.
свързани новини
Софиянец дължи на КАТ 30 000 лева
10342
на 02.05.2015
Спряха строежа на голям комплекс в Свети Влас
19943
преди 3 часа
"Метрополитен" пусна станциите "Театрална" и "Хаджи Димитър"
6639
преди 7 часа
Ремонтират основно сградата на вековно читалище в Земен
9141
преди 16 часа
Ограничават с табели старите коли в центъра на Пловдив
11081
преди 21 часа


