ГОРЕЩО
БАЛОНЪТ СЕ СПУКА! Ивелин Михайлов сложи край на пирамидата "Исторически парк"
Мълния от прокуратурата: Арестуваха китайски шпионин, събирал държавни тайни
НАПРАВИ ГО НА МАРМАЛАД! Божанков съсипа Кокорчо с този пост и му поиска оставката: Рейтингът му е дъно
ПРЕДИЗБОРНО НАПУЙЧВАНЕ: Две жени разкъсаха президентските амбиции на Андрей Гюров в ефир
Петър Витанов ИЗПРАВИ НА НОКТИ Лора Крумова за руския патриарх и посъветва мераклията Гюров: Смени пиара си! Този Тони Стораро идва малко в повече
Звездата мечтае в Италия за български кебапчета и мусака
„Тежко преживях напускането на волейболния отбор на България преди Олимпиадата в Лондон. Вложих много сили за да стигнем до там.“ Това призна за първи път след скандалите във федерацията звездата Матей Казийски, пред bТВ. Той е убеден, че е останал неразбран от ръководството на волейбола у нас, но чувствал винаги подкрепата на феновете. „Щастлив съм, че и без мен момчетата играха отлично и се представиха добре в Лондон“, похвали бившите си съотборници звездата на италианския Тренто. Казийски призна, че в Италия свободното му време минава основно по ресторантите. „Не мога да готвя, трудно се справям с тази работа. Липсват ми мусаката и кебапчетата. И там има такива храни, но месото не е така вкусно както у нас“, разказа спортистът. Той призна, че е не е добър домакин и затова през седмица д дома му идва жена, която чисти и подрежда. „В момента до мен няма жена, сам съм, но сигурно няма да е за дълго“, призна звездата. Коледните празници той ще посрещне с българи в Тренто.препоръчано


