ГОРЕЩО
Хекимян осветли пъклените планове на Васко Ухото: Иска да превърне този прекрасен столичен район в новото сметище на София
ПИК TV! ЦИК с нови данни за предстоящите избори: Купените 12 837 машини са от 2021 г., ремонтите им се поемат от държавата (ВИДЕО)
Божанков се ожали: ПП не ме искат в листите!
ЕКШЪН В ПИК TV! Балабанов СЪСИПА Денков и Белобрадова заради училище "Космос“: Едно дете завърши своето образование с куршум под Околчица (ВИДЕО)
ПИК TV! ГЕРБ с амбиция да сложи край на политическия пазарлък - предлага въвеждането на нова социална помощ, която да се отпуска за Великден и за Коледа
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Министерството на вътрешните работи ще оповести подробности за предприетите мерки във връзка с предстоящите Великденски празници, съобщиха от пресцентъра на МВР.
От 11 ч ще се проведе пресконференция в заседателната зала на МВР, в която ще вземат участие представители на СДВР, ГДНП, ГДПБЗН и ГДГП.
препоръчано
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В ПИК!


