BG EN

Медиите за първи път на срещата на Орешарски с граждани

Политика

Медиите за първи път на срещата на Орешарски с граждани

4329
на 11.10.2013
Медиите за първи път на срещата на Орешарски с граждани
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Премиерът Пламен Орешарски отново се срещна с представителите на граждански и неправителствени организации. Целта на традиционната среща е да се създаде диалог между правителството и обществото. 

препоръчано

В днешната дискусия участие ще вземат и ресорните зам.-министри на земеделието и храните Явор Гечев, Валентина Маринова и Бюрхан Абазов.

Това е първата подобна среща, която е отворена не само за поканените участници, но и за медиите.

Още в началото на срещата представител на организациите даде оценката „три” на работата на Министерството на земеделието, тъй като по думите , ресорните министри провеждат срещи само с „едри земеделци”.

В нито една от срещата между премиера и гражданските организации, не са взели участие представители на протестиращите срещу кабинета.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК TV: Депутатите подхващат закона за съдебната власт на второ четене (ОБНОВЕНА) ПИК TV: Депутатите подхващат закона за съдебната власт на второ четене (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 36
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК