ГОРЕЩО
Двама души са обвинени за убийство в Монтана
Депутатите връщат Антикорупционната комисия
Вижте престъпния обръч от офшорки на Николай Бареков. Живее в палат, а по документи е просяк (ВИДЕО)
ВАЖНО! От "Прогресивна България" обявиха кога най-рано може да имаме нов главен прокурор (ВИДЕО)
ПИК TV! Радев събра министри, регулаторни органи, синдикати и работодатели заради цените (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Няколко крупни международни компании съобщиха, че са били подложени на международна кибератака, стартирала в Русия и в Украйна преди да се разпространи в Западна Европа, предаде AFP.
препоръчано
Датската морска транспортна компания „Маерск“, британският рекламен гигант „WPP“ и френската индустриална група „Сен Гобен“ съобщават, че са били подложени и са поставили защитни протоколи, за да предотвратят загуба на данни.
Всичко за заплахите, които ни дебнат от бъдещето на новите технологии, четете в "Киберпрестъпления. Всичко е свързано, всеки е уязвим и как да се защитим" на Марк Гудман. Световноизвестното научно изследване е на българския пазар с логото на издателство „Милениум“.

Индия моли САЩ да удължи разрешението за внос на руски петрол
4972
преди 1 часа
Британският здравен министър хвърли оставка
5428
преди 2 часа
Мерц призова за реформа на бюджета на ЕС
4514
преди 2 часа


