BG EN

Менголо прави номера, разсърди се на всички в "Левски"

Футбол

Менголо прави номера, разсърди се на всички в "Левски"

24084
на 23.03.2016
Менголо прави номера, разсърди се на всички в Левски
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Камерунският футболист на "Левски" Джъстин Менголо е обиден на всички в клуба. От "Герена" съобщиха пред БЛИЦ СПОРТ, че тъмнокожият играч не разговарял с треньорите и съотборниците си след мача със Славия (0:0). Менголо се заинатил, след като Стойчо Стоев го извади от терена още преди почивката.

препоръчано

Капитанът Веселин Минев първи скочи на Менголо, който се обидил, че всички го критикуват. Камерунецът се разсърдил, че именно той е набеден за играча в най-слаба форма в Левски и се оплаквал, че не му е даден достатъчно шанс.  

В момента Менголо пак е контузен, като не е ясно дали изобщо ще запише ново участие за "сините". Голяма е вероятността договорът му да бъде преждевременно прекратен.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Проф. Георги Рачев пред ПИК TV: Идват захлаждане и валежи (ВИДЕО) Проф. Георги Рачев пред ПИК TV: Идват захлаждане и валежи (ВИДЕО)
ново
Днес: 15
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК