ГОРЕЩО
ПЪРВО В ПИК: Митингът на ДПС-Ново начало плъзва из цяла България - ето ги градовете, които излизат в защита на стабилността в държавата
Радев трябва да бъде спрян
ДПС-Ново начало на митинг в защита на стабилността в държавата
Радомир Чолаков: Не произвеждаме достатъчно храна
РАДЕВ АКТИВИРА ДЕЖУРНОТО СИ ПРОКСИ: Имало ли е разследване за корупция срещу Демерджиев, унищожено при назначението му в служебния кабинет?
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Германският канцлер Ангела Меркел иска властите в Белград да спрат блокадата на Косово за членството му в световната организация. В днешния си брой сръбското издание "Блиц" твърди, че е получило информация за условията на "най-мощната жена в света към сръбския премиер Александър Вучич".
препоръчано
Според вестника Меркел иска властите в Белград да допуснат Косово в ООН и да се разграничат от президента на Република Сръбска в Босна и Херцеговина Милорад Додик.
Косово обяви независимост през февруари 2008 година и до днес над 100 държави по света, включително и България признаха независимостта на бившата сръбска провинция. Белград продължава да смята Косово за част от страната си.
Плевнелиев: На тези трима политици дължим еврозоната
70177
преди 2 часа
ПП ОСТАВА БЕЗ ПОКРОВИТЕЛИ: И Прокопиев реже Татко Петко
105282
преди 2 часа


