ГОРЕЩО
ЗА ЧЕСТТА НА ПАГОНА! Емануил Йорданов: Две медийни звезди в едно министерство са в повече
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ: Прокуратурата иска постоянно задържане за Васил и Траян от "Калашниците"
ГОРЕЩО В ПИК TV! Радев привика на среща отговорните за пътната безопасност - поканен е и Васил Терзиев: Никаква милост към джигитите! (ВИДЕО)
Спешна среща при Радев заради пътната безопасност у нас
ИЗВЪНРЕДНО: Георги Кандев напуска МВР
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Хайка за мечка организирали снощи авджиите от монтанското село Студено буче. Ловджиите тръгнали по следите звяра след като семейство от селото алармирало, че в двора им се разхожда мечка.
препоръчано
Невероятната история се случила около 22 часа, съобщава tribali.info. Дъщеря на пенсионирана учителка забелязала в имота си мечка. Жената веднага се затворила с цялото семейство в къщата и позвънила на 112.
Обадила се и на местните ловци. Авджиите веднага метнали пушките и тръгнали да търсят животното. Малко по-късно към дружинката се присъединили и четирима спасители. Звярът обаче не бил открит.
Тийнейджър загина зад волана при тежка катастрофа край Ловеч
9989
преди 6 часа
Откриха тяло на мъж пред блок в Кърджали
8390
преди 7 часа
Верижна катастрофа блокира движението по пътя Слънчев бряг-Бургас
8643
преди 10 часа
ТРАГЕДИЯ В БУРГАС: Откриха тялото на опитен моряк, разследват смъртта му
14840
преди 10 часа


