BG EN

Мика Стоичкова гони злото с чанти против уроки

ГАЛЕРИЯ ШОУ

Мика Стоичкова гони злото с чанти против уроки

16618
на 20.01.2020
Мика Стоичкова гони злото с чанти против уроки
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Голямата дъщеря на Христо Стоичков, Михаела, вече има нов бизнес. Тя се впусна в дълбоките дебри на частния сектор в Маями, като се насочила в сферата на дизайна.

препоръчано

От известно време Мика се занимава с изработката на чанти, напоени със специална енергия, която да предпазва притежателките им от нещастия.

Засега бизнесът е все още доста малък и Мика тепърва ще го развива, но амбициозната дама е убедена, че инвестицията определено ще й се възвърне многократно. Засега Стоичкова няма собствен магазин в Маями, тъй като не е подготвила достатъчно артикули.

Щерката на Камата изработва чанти уникати, които са само по 1 бройка и са по дизайн на клиентите. Отличителен белег за всички артикули на Стоичкова е, че на тях са изобразени сини очи, известни у нас и по света като Окото на Назар, което предпазва от лоши енергии и вредно влияние.

Тъмносиньото традиционно се свързва с добрата карма и позитивна енергия. Светлосиньото пък символизирало небето и истината и следователно също представлявало защита от злонамерени погледи, пише "Спортал". 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите подхванаха Изборния кодекс, решават как ще гласуваме на изборите. Викове и крясъци на опозицията прекъснаха заседанието (НА ЖИВО/ВИДЕО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите подхванаха Изборния кодекс, решават как ще гласуваме на изборите. Викове и крясъци на опозицията прекъснаха заседанието (НА ЖИВО/ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 29
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК