ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Емил Радев: Служебното правителство и ППДБ опитват да преперат Теодора Георгиева. Използват собствената си некомпетентност, за да атакуват съдебната система (ВИДЕО)
КОННИК НА АПОКАЛИПСИСА: Нова брадва за столичния градски транспорт от Васил Терзиев
Теди Еврото е срам за България, Лора Крумова - за журналистиката
Острие на ГЕРБ срина ППДБ: Вие сте шарлатани, които няма да направите честни избори. Министър Шарков се е срещал с арестувания и осъждан Цицелков (ВИДЕО)
ТОТАЛЕН ШОК! Заплахата срещу опозорената Теодора Георгиева - пълен фарс! Любимката на Пепи Еврото станала жертва на "ало измама" - дала личните си данни на мним служител на Международния съд
Парите ще отидат за спортно игрище на гвардейците и за ремонт на битовия корпус на гвардейския оркестър
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Правителството одобри допълнителни разходи по бюджета на Министерството на отбраната в размер на 260 000 лв.
препоръчано
Средствата са необходими за подобряване на материалната база и условията на труд на военнослужещите в Националната гвардейска част. Те ще бъдат разходвани за ремонт на битовия корпус на Гвардейския представителен духов оркестър и за изграждане на спортно игрище.
Националната гвардейска част е представително военно формирование. През 2014 г. гвардейците са участвали в 393 протоколни и представителни мероприятия и официални церемонии.
Гвардейците искат мини футболно игрище
8010
на 08.09.2015


