BG EN

Министър Георги Тодоров: България е избрана в престижна ръководна структура на Всемирния пощенски съюз

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

Министър Георги Тодоров: България е избрана в престижна ръководна структура на Всемирния пощенски съюз

9834
на 29.08.2021
Министър Георги Тодоров: България е избрана в престижна ръководна структура на Всемирния пощенски съюз
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Активната роля на България в дейността на Всемирния пощенски съюз получи високо признание. Това коментира министърът на транспорта, информационните технологии и съобщенията Георги Тодоров по повод избора на страната ни в Съвета за пощенска експлоатация.

препоръчано

„В рамките на 27-я конгрес на съюза, който се проведе от 9 до 27 август в Абиджан, Кот д’Ивоар, нашата кандидатура получи максимален брой гласове в географска група Източна Европа и Северна Азия”, добави министър Тодоров.

Членството в Съвета се осъществява чрез „Български пощи“ ЕАД и ще даде възможност на страната ни да участва пряко в управлението на съюза по всички въпроси, свързани с експлоатацията на пощенските услуги.

 

 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Прокуратурата и МВР пуснаха ШОКИРАЩИ КЛИПОВЕ от охранителни камери - Ивайло Калушев не е убиецът на тримата в хижа Петрохан (ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Прокуратурата и МВР пуснаха ШОКИРАЩИ КЛИПОВЕ от охранителни камери - Ивайло Калушев не е убиецът на тримата в хижа "Петрохан" (ВИДЕО)
ново
Днес: 80
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК