ГОРЕЩО
МОДА ЛИ Е, ЧУДО ЛИ Е! 22-годишна кандидат-депутатка на ППДБ хвъли в шок Мрежата - цъфна на откриването на кампанията с криви нокти като на граблива птица (СНИМКИ)
Георги Харизанов с ТОП ИДЕЯ пред ПИК TV какво може да накара хората да отидат до урните: На аудиторията й липсва дебат между... (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК! Заличен нотариус от Монтана, осъден по наказателно дело, кандидат-депутат на Гешев, уреди сина си при Румен Радев (СНИМКИ)
СКАНДАЛ! Служебната власт легитимира шпицкомандите на професионалните протестъри - Гошо Боеца прекарва повече време в министерствата, отколкото самите министри (СНИМКИ)
НАД БЪЛГАРИЯ НАДВИСВА ОПАСНОСТ: Черно море може да се превърне в маршрут за МОЩЕН миграционен поток - кабинетът "Гюров" подценява проблема
Политика
Министър Танева ще открие Четвъртия национален събор на овцевъдите в България
5029
на 07.05.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Утре, от 10:30 часа, над Петропавловския Манастир в Община Лясковец, министърът на земеделието и храните Десислава Танева ще открие „Четвърти национален събор на овцевъдите в България“, който ще се проведе от 8 до 10 май 2015 година.
препоръчано
На площ от 120 дка, 3 сцени и 4500 кв.м. изложбени площи и шатри, посетителите на събора ще могат да наблюдават няколко фолклорни конкурса, изложба на детски рисунки, изложение на овце, кози, овчарски кучета и коне.
Ще бъде проведено и състезание по стригане и доене на овце.
След посещението на събора, министър Танева ще се срещне със земеделски стопани от Област Плевен в градовете Гулянци от 13:30 часа и Кнежа от 15:30 часа.
свързани новини
Министър Десислава Танева ще участва в среща за директните плащания в Плевен
5971
на 19.03.2015


