ГОРЕЩО
ИЗХОДЪТ СЛЕД РЕВОЛЮЦИЯТА или как докато народът, който е искал истина, накрая ще остане измамен от собствените си говорители
Политологът Димитър Ганев: Следващата оставка ще бъде на Радев
Д-р Гълъбова ги разби: Тежко ни, ако лицата на протеста влязат в парламента
Вежди Рашидов с УДАРЕН КОМЕНТАР: ДПС-Ново начало на Пеевски призовава да не се мразим - в него има всякакви етноси и е приятно за гледане
КАК СЕ ПРОБИВА ДЪНОТО: Още две интервюта на Лекси Фльор и ПП-ДБ ще се спихнат. Язък им за цялата победа от протестите
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Министърът на земеделието и храните Десислава Танева ще открие фабрика за преработка на рапани на фирма „ЕЛЕКТА 03“ ООД утре в Каварна.
препоръчано
Обектът е реализиран по Оперативна програма за развитие на сектор „Рибарство“ и е на стойност 1,5 милиона лева.
Събитието ще се проведе от 11.00 часа на ул. „Нефтяник“ в гр. Каварна.
По-рано, в 10.30 часа, министър Танева ще вземе участие в тържеството по случай изпращането на абитуриентите от Випуск 2014/2015 на Професионална земеделска гимназия "Климент Аркадиевич Тимирязев".


