BG EN

Митьо Очите дойде в съда по делото срещу Баретата

ЧАС ПИК

Митьо Очите дойде в съда по делото срещу Баретата

33635
на 15.03.2016
Митьо Очите дойде в съда по делото срещу Баретата
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Димитър Желязков - Митьо Очите се яви в съда да свидетелства по делото срещу Златомир Иванов- Златко Баретата.

препоръчано

Очаква се съдът да го пита дали двамата са се уговаряли в дискотеките по Черноморието да влизат само наркодилъри на Златко Баретата, както твърди таен свидетел. Според защитата обаче по това време Митьо Очите е лежал в затвора в Белене, уточнява Топновини.

Баретата е обвиняем за ръководене на престъпна група от деветима души. Петима от тях - Ивайло Борисов, Златко Гочев, Стефан Грозданов, Петър Цветанов и Тодор Цветанов са с повдигнати обвинения за участие в организирана престъпна група. А останалите четирима - Кристиян Лалев, Тихомир Стоянов, Галин Лазаров и Добромир Добре -, освен за участие в престъпната група, са с обвинения за притежание и разпространение на наркотици. Добрев е обвинен и за незаконно притежаване на огнестрелно оръжие.

Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПЪРВО В ПИК: Борисов събра на ИЗВЪНРЕДНА СРЕЩА остриетата си (ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК: Борисов събра на ИЗВЪНРЕДНА СРЕЩА остриетата си (ВИДЕО)
ново
Днес: 32
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК