BG EN

Млада жена загина в ужасяващо меле до Розино

Инциденти

Млада жена загина в ужасяващо меле до Розино

21276
на 21.03.2022
Млада жена загина в ужасяващо меле до Розино
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Жена на 22 години загина в тежка катастрофа на входа на пловдивското село Розино.

препоръчано

Инцидентът е станал към 17 часа вчера. Според предварителната информация БМВ се обърнало странично извън пътя, след като последователно се блъснало в указателната табела на населеното място и в дърво. 

На път към пловдивска болница в линейката починала 22-годишната пътничка, съобщиха от полицията. 

С различни контузии и травми са 45-годишен мъж и 41-годишна жена, която е оставена под лекарско наблюдение. Медицинска помощ е оказана и на 20-годишния водач. Той е тестван за употреба на алкохол и наркотични вещества, резултатите са отрицателни. Взета му е кръвна проба за химически анализ. 

Причините и обстоятелствата около катастрофата се изясняват. По случая е образувано досъдебно производство.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
БОМБА В ПИК ТV! Бившата жена на Емил Дечев с разтърсващо интервю пред медията ни: Дъщеря ми бе употребена за политически параван. Когато тя е с него, нямам представа къде се намира. Взима й телефона и го изключва. Веднъж ми се обади от Франция (ВИДЕО) БОМБА В ПИК ТV! Бившата жена на Емил Дечев с разтърсващо интервю пред медията ни: Дъщеря ми бе употребена за политически параван. Когато тя е с него, нямам представа къде се намира. Взима й телефона и го изключва. Веднъж ми се обади от Франция (ВИДЕО)
ново
Днес: 110
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК