ГОРЕЩО
Група H на Мондиал 2026: Испания е фаворит, но Уругвай няма да стои в сянка
СЛЕД ЗЛОВЕЩАТА КАСАПНИЦА: Шокиращи подробности за фаталната гонка със 150 км/ч до София - има ТРЕТА ЖЕРТВА
СРАМНА РАБОТА: Филип Киркоров си приписа заслуги за успеха на Дара, певицата и феновете го съсипаха: Стой си в блатото, руски орк
НЕУСТОЙЧИВО ВРЕМЕ: Слънчево до обед, после - дъжд, гръмотевици и градушки (КАРТА)
Икономист засече Теменужка Петкова за бюджета - предложи на Гълъб Донев да...
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
26-годишна жена е загинала на път за болницата след тежка катастрофа край Сунгурларе. Инцидентът е станал малко преди 15 ч. днес, съобщава "Флагман".
препоръчано
На изхода на града в посока Черница 21-годишният водач на Тойота Ярис, със сливенска регистрация, не спрял на знак „СТОП“ и е ударен странично от правомерно движещия се Пежо Бийбър с турска регистрация. Зад волана на френския автомобил е бил 55-годишен мъж от Нови пазар.
Общо трима души – пътуващи в Тойотата, са пострадали при жестокия сблъсък, сред тях е била и 26-годишна жена, която е починала в линейката на път за болница.
свързани новини
Жена загина в зловеща катастрофа на магистрала "Тракия"
22439
на 29.01.2022
Жена се разби и загина в катастрофа до Върбица
14966
на 24.12.2021




Автобус се запали на Аспаруховия мост
1398
преди 11 минути
От "Пирогов" с последна информация за ранените при касапницата в София
14273
преди 2 часа


