BG EN

Младеж без книжка едва не погуби 3 деца с голфа си

ЧАС ПИК

Младеж без книжка едва не погуби 3 деца с голфа си

4657
на 01.05.2013
Младеж без книжка едва не погуби 3 деца с голфа си
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Три деца пострадаха в жестока катастрофа на околовръстното на Враца. От полицията съобщиха, че особено тежко е състоянието на 8-годишно момичеце, което е настанено в интензивното отделение на врачанската болница.

препоръчано

Мариана Н. е с тежка черепно мозъчна травма и контузия на белия дроб. Според лекарите има сериозна опасност за живота му.Децата са се возили без колани на задната седалка на "Фолксваген Голф". Зад волана бил 20-годишният Мирослав Б. от Враца, който няма шофьорска книжка. При ляв завой той не успял да овладее колата, която се забила с висока скорост в ограда и се преобърнала в двора на магазин за каменни облицовки и настилки.

След силния удар и лупингът почти невредим е само шофьорът. Жената на предната седалка е с рани по главата. В ортопедията е 5-годишната Петя Н. Детето е с комоцио и фрактура на ключицата. С контузии на крайниците е 11-годишната Силвия Н.

Шофьорът не е бил пиян, но карал бързо и нямал опит зад волана, коментират причините за катастрофата от КАТ.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Гълъб Донев не иска да е министър на Радев (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Гълъб Донев не иска да е министър на Радев (ВИДЕО)
ново
Днес: 128
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК