BG EN

Моден гаф на фестивала в Кан (снимка)

Европа

Моден гаф на фестивала в Кан (снимка)

4549
на 17.05.2013
Моден гаф на фестивала в Кан (снимка)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

 

препоръчано

Джулиан Мур се появи на церемонията по откриването на фестивала в Кан с обувки, които се оказаха доста малки за нейните пръсти и искаха да си пробият път „навън“.

Сребърните й сандали направиха много лошо впечатление на модните критици и не само на тях.

 

Папараци щракнаха как, докато ходеше по червения килим, пръстчетата на Джулиан буквално изскачаха от обувките. Въпреки това актрисата въобще не се притесни и продължи да крачи гордо пред обективите. Това се нарича перфектно отиграване на моден гаф.

 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 22 декември: Телецът да се готви за данъци, изненади и път за Скорпиона САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 22 декември: Телецът да се готви за данъци, изненади и път за Скорпиона
ПИК TV x
СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО) СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО)
ново
Днес: 41
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК