ГОРЕЩО
Радев посрещна Кристалина Георгиева в Министерски съвет - сподели й какви са приоритетите на кабинета
СТАВА НАПЕЧЕНО: Благомир Коцев трепери - собственикът на КУБ корпорация е във Варна
Ипотечен кредит от Fibank за българи с доход от чужбина
Безплатно обучение по безопасно шофиране събра над 100 души в София (СНИМКИ)
БАЛОНЪТ СЕ СПУКА! Ивелин Михайлов сложи край на пирамидата "Исторически парк"
Фенове на Манчестър Сити нахлуха на терена
С екцесии завърши дербито на Висшата английска лига между Манчестър Сити и Манчестър Юнайтед, спечелено с 3:2 от гостите от Юнайтед. Веднага след третия гол на червените дяволи, вкаран в 92-ата минута от Робин Ван Перси след изпълнение на пряк свободен удар, Рио Фърдинанд изрази бурно радостта си пред феновете на Сити и тръгна да вдига фланелката над главата си, но в този момент бе нацелен в лицето с монета, хвърлена от трибуните. Това отвори аркада на веждата на Фърдинанд, който трябваше да получи медицинска помощ, за да доиграе последните секунди на мача, тъй като лицето му бе окървавено. Малко след удара по бранителя, фенове нахлуха на терена, но цензуриращите случващото се на игрището телевизионни камери не показаха какво точно се случва. Играчите на Юнайтед също така бяха целени с димки от запалянковците на Сити. Нервите в последните секунди завладяха и играчите, като бившият футболист на Юнайтед Карлос Тевес преднамерено изрита отзад Фил Джоунс при борба за топката край страничната линия, но не бе санкциониран от рефера. След като ситуацията бе овладяна, двубоят завърши и червените дяволи дръпнаха с шест точки пред гражданите в класирането.
препоръчано


