ГОРЕЩО
СКАНДАЛЪТ СЕ РАЗРАСТВА! Калашниците заграбили общински имот в Ботунец
ДОТАМ Я ДОКАРА: Иво Мирчев удари дъното, щом и любимите му "Господари" му се подиграват (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! Топ експертът доц. Щерьо Ножаров даде безценни съвети на властта как да се овладее свръхдефицитът в бюджета
ГОРЕЩИ СЛЕДИ! Чехия разследва как Калашниците са взели книжки
САМО В ПИК! Крум Савов шокира столични полицаи пред НДК (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
43-годишен мъж от Правец се е удавил във водите на неохраняем воден обект – бент на коритото на река Бели Вит. Това съобщи Габриела Тодорова от областната дирекция на МВР в Ловеч.
препоръчано
Сигналът за инцидента е получен на 17 август около 18:00 часа. Мъжът е бил със свои роднини, които са съобщили, че докато е плувал, той е изчезнал във водата. Направен е неуспешен опит от присъстващите да бъде спасен. Екип на Районна служба „Пожарна безопасност и защита на населението“ в Тетевен е извадил тялото на мъжа. Извършен е първоначален оглед, при който не са открити следи от насилие.
По случая е образувано досъдебно производство.
Работник пострада при трудова злополука в завод в Исперих
8853
преди 6 часа
Тийнейджъри се разбиха с тротинетка в еленско село
10844
преди 7 часа
Камион за боклук горя край село Яна
7260
преди 8 часа


