ГОРЕЩО
ПИК TV! Няма да повярвате какви супер специалности изучават учениците в гимназията по облекло в София! Учителката Цветанка Танова: Винаги сме били на едни от най-добрите места на състезания (НА ЖИВО)
САМО В ПИК TV! Доц. Буруджиева: ПП защо не направиха съдебна реформа като бяха на власт, а сега скачат срещу съдебната система?! Германската посланичка се държи като секретарка на Асен Василев (ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Депутатите избраха омбудсман
Росен Желязков: Българската армия започва своя ускорен процес на модернизация (СНИМКИ)
СТРАШЕН ЦИРК В НС: Коцето от "Възраждане" и Манол Пейков се съдраха от викове в зала (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
52-годишен мъж от село Гецово е задържан за причинена телесна повреда на длъжностно лице по време на изпълнение на служебните му задължения. Човекът бил отчетник към компанията "Енерго Про".
препоръчано
Около 11:00 часа вчера селянинът, видимо разярен, ударил с твърд предмет 24-годишния служител. Пострадалият бил ударен с дъска по лакътя в опит да се защити, а после и по гърба.
По случая е образувано досъдебно производство.

Мъж нападна служител на “Енерго-Про” в Църквица
8358
на 27.01.2015