BG EN

Над 10 души пострадаха от тайфуна „Фанфон” в Южна Япония

СВЕТЪТ ДНЕС

Над 10 души пострадаха от тайфуна „Фанфон” в Южна Япония

2154
на 11.10.2014
Над 10 души пострадаха от тайфуна „Фанфон” в Южна Япония
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Вече 12 души са пострадали от тайфуна „Фанфон”, предаде РИА Новости. 

препоръчано

Ураганният циклон вече се приближава към административния център на японската префектура Окинава в южната част на страната. 

Японската метеорологична служба понижи оценката си за степента на тайфуна, но призна, че "Фанфон" все още представлява значителен риск и носи ветрове, чиято сила е над 230 километра в час.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците
ПИК TV x
Петко Петков пред ПИК TV: Радев свенливо се сближава с ППДБ и „Възраждане“, а агресията в парламента прикрива безидейност (ВИДЕО) Петко Петков пред ПИК TV: Радев свенливо се сближава с ППДБ и „Възраждане“, а агресията в парламента прикрива безидейност (ВИДЕО)
ново
Днес: 7
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК