ГОРЕЩО
ГОРЕЩО В ПИК: Борисов спаси кожата на бабаита Мирчев
КРИЗА В РАЗВИТИЕ: Това ли е единственият кандидат на ППДБ за президентските избори след масовия отлив на желаещи за трона на Радев
АНАТОМИЯ НА ЕДИН ОРГАНИЗИРАН ПРЕВРАТ: Радев, Бобоков, Маджо, Божков, Фараона и генерал Решетников са новото ОФ, което иска да вземе властта
СИГНАЛ ДО ПИК! Семейството на скандалния кмет Гавалюгов строи жилищни кооперации на имот, продаден от общината (СНИМКИ)
ИНАЧЕ СА ГОЛЕМИ БАБАИТИ: Тошко извади НАЙ-КОШМАРНИЯ СПОМЕН на Асен Василев за Пеевски (СНИМКА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Най-малко 63 души станали жертва на срутването на многоетажна сграда в намиращия се в близост до Мумбай град Тхан в западния индийски щат Махаращра, предаде АФП.
препоръчано
По-рано бе съобщено за 45 жертви. Инцидентът се случи в четвъртък вечерта. Недостроената седеметажна сграда, в която живееха около 35 семейства, внезапно се срутила. Спасителната операция продължила през цялата нощ и все още е в ход.
В петък сутринта изпод развалините спасителите извадиха пет деца, които са прекарали там почти 12 часа.
Очаквайте подробности.
От "Хамас" заявиха, че имат "легитимното право" да останат въоръжени
6423
преди 4 часа
Нетаняху обвини австралийския премиер, че подхранва антисемитизма
7635
преди 14 часа
Израелската армия обяви, че е убила трима членове на "Хизбула" в Южен Ливан
6545
преди 18 часа
Властите в Газа предупредиха за хуманитарна катастрофа след бурята
9141
на 14.12.2025


