ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! Симеон Дянков и Асен Василев обядват в един и същи ресторант (СНИМКИ)
ГОРЕЩО В ПИК! Плъзна слух, че телефонът на Алексей Петров е разкодиран - ето каква е истината
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Диана Дамянова с екшън коментар за президентските избори и мераците на Кандев и Христанов: Йотова ще е на балотаж с голяма преднина, ако бъде подкрепена от Радев (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Петър Кичашки с топ анализ какво ще се случи след мирното споразумение между САЩ и Иран. До края на годината Тръмп ще свали картите на Путин и за Украйна (ВИДЕО)
СТУПОР НА "ПОЗИТАНО" 20: Тайният план на Радев разтресе БСП
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Най-малко 4200 имигранти, опитващи се да стигнат до Европа, са били спасени от плавателни съдове в Средиземноморието за последните 24 часа, съобщава Reuters, като се позовава на данни от италианската брегова служба, пише "Фокус".
препоръчано
В един от дните с най-интензивен миграционен трафик от началото на годината, общо 4 243 души са били спасени в морето от кораби на европейските нации, включително Италия, Ирландия, Германия, Белгия и Великобритания.


