ГОРЕЩО
Петър Витанов РАЗКРИ ИСТИНАТА за бюджета
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
НЕОСПОРИМ ФАКТ! Тол камери заснели шофьора, който уби две деца и един баща на АМ "Тракия", с телефон в едната ръка и с чаша в другата
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Александър Вучич
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Италианският "Наполи" беше глобен с 20 000 евро заради своите фенове, които хвърляха факли и бомбички към сектора с привържениците на "Ювентус" по време на дербито между двата тима в петък (1:1).
препоръчано
Ултрасите на неаполитанския тим опитаха да нападнат и треньора на “бианконерите” Антонио Конте на път за стадиона, но това тяхно деяние не беше разглеждано от Дисциплинарната комисия.
"Рома", "Катания" и "Пескара" получиха малки глоби заради хвърлени на пистата бомбички по време на мачовете на отборите съответно срещу "Дженоа", "Интер" и "Удинезе".
Моуриньо започва с едва 13 играчи в Реал
3646
преди 51 минути
Селекционерът на Шотландия подаде оставка
7127
преди 4 часа
Ясни са всички 1/16-финали на Мондиал 2026
15246
преди 8 часа
ПРЕНАПИСА ИСТОРИЯТА: Меси счупи уникален световен рекорд в Далас
14192
преди 8 часа


