BG EN

НАП проверява заведения по Крайбрежната алея във Варна

Региони

НАП проверява заведения по Крайбрежната алея във Варна

8990
преди 4 часа
НАП проверява заведения по Крайбрежната алея във Варна
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Инспектори на Националната агенция за приходите проверяват заведения по Крайбрежната алея във Варна.

препоръчано

"Инспекторите следят за спазването на данъчно-осигурителното законодателство, дали се издават касови бележки, сравняват наличностите в касата, дали отговарят на това, което е фиксирано и запаметено в касовите апарати", каза директорът на Дирекция "Комуникации" в Приходната агенция Анна Митова.

Тя допълни, че е в едно от заведенията е констатирано неиздаване на касови бележки.

Митова посочи, че проверките са продължили цяла нощ. При установяване на нарушения ще бъдат наложени санкции. За неиздаване на фискален бон наказанието е от 100 до над 2000 евро.

Проверките са част от лятната контролна кампания на Приходната агенция, изтъква БТА.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Спасиха Демерджиев от изслушване заради полицейския натиск върху опозицията, депутатите ще избират и нов управител на НЗОК (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Спасиха Демерджиев от изслушване заради полицейския натиск върху опозицията, депутатите ще избират и нов управител на НЗОК (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 36
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК