BG EN

Насилникът, убил 7-годишната си дъщеря, удрял главите на децата си в маса

ЧАС ПИК

Насилникът, убил 7-годишната си дъщеря, удрял главите на децата си в маса

5909
на 22.04.2014
Насилникът, убил 7-годишната си дъщеря, удрял главите на децата си в маса
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Бащата, който уби от бой 7-годишната си дъщеря, е удрял главите на децата си в маса, разказаха свидетели пред "Нова телевизия". 

препоръчано

"Всички знаеха, че той тормози хлапетата, но хората се страхуваха от агресията му, Често взимаше помощи, постоянно биеше децата", казаха хората в града.

В момента другото му дете е под полицейска закрила, бащата е зад решетките.

Драмата се разиграла в жилищен блок „Мура“ в кв. „Здравец“. Бащата и жената, с която живеел, се били почерпили солидно за празничния ден. Детето се обърнало към тях с някаква молба. Тъй като те не му обърнали внимание, то се разплакало и продължило да настоява. Вбесеният баща започнал да го налага, спрял едва когато детето припаднало от боя в ръцете му. 

Потърсили Спешна помощ. Реанимобилът обаче закъснял и те тръгнали с детето на ръце към болницата. Момиченцето обаче починало по пътя от побоя. По непотвърдена информация, при един от ударите, най-вероятно ритник, сърцето му се пръснало. Медиците в болницата само констатирали смъртта и сигнализирали в полицията.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ
ПИК TV x
ТОТАЛЕН ШОК! Ивайло Мирчев се закани да реже главата на министъра на енергетиката (ВИДЕО) ТОТАЛЕН ШОК! Ивайло Мирчев се закани да реже главата на министъра на енергетиката (ВИДЕО)
ново
Днес: 3
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК