ГОРЕЩО
ЕКШЪН В ПИК TV! Станислав Анастасов ХВАНА НАТЯСНО служебен министър: Вие сте новият Цицелков. Колко пъти сте се срещали с Божидар Божанов, Ивайло Мирчев, Асен Василев, Васил Терзиев (ВИДЕО)
ПИК TV! Адвокат Станислав Станев: Обидно ми е, че Теодора Георгиева очаква да повярваме на глупостите й (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Емил Радев: Служебното правителство и ППДБ опитват да преперат Теодора Георгиева. Използват собствената си некомпетентност, за да атакуват съдебната система (ВИДЕО)
КОННИК НА АПОКАЛИПСИСА: Нова брадва за столичния градски транспорт от Васил Терзиев
Теди Еврото е срам за България, Лора Крумова - за журналистиката
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
От 11:00 ч. в Детско-юношеския отдел на Столична библиотека ще се проведе Национален маратон на четенето – четвърто издание на "Походът на книгите". Официалното откриване е под патронажа на кмета на София Йорданка Фандъкова.Това съобщиха от пресцентъра на Столична община.
препоръчано
Празнична програма ще изпълнят децата от ОДЗ 77 “Х. К. Андерсен” ж. к. “Дружба” 2 с директор Наталия Димитрова. Те са подготвили части от оперетата “Новите дрехи на царя” по повод 210 г. от рождението на Х. К. Андерсен. Организатори са Столична библиотека - Детско-юношески отдел и Асоциация “Българска книга”.
свързани новини
Маратон на четенето в Свиленград
3962
на 02.04.2014
Предлагат глоби за безотговорни родители и връщане на повтарянето на първи клас
11814
на 10.03.2026
Софийският университет отвори прием за кандидат-студенти
13665
на 05.03.2026


