BG EN

На борда на заседналия край Сахалин танкер има 786 тона гориво

Европа

На борда на заседналия край Сахалин танкер има 786 тона гориво

5090
на 28.11.2015
На борда на заседналия край Сахалин танкер има 786 тона гориво
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

 На борда на танкера, който заседна край западното крайбрежие на Сахалин, има 786 тона дизелово гориво, съобщава РИА Новости, като се позовава на информация от Министерството на извънредните ситуации в Сахалинската област.

препоръчано

„Както стана известно от думите на капитана на танкера „Надежда“ – на борда има 786 тона гориво. Заплаха за живота и здравето на екипажа няма. Информацията за теч на нефтения продукт се уточнява“, се казва в съобщението от пресслужбата на ведомството. 

Към мястото на произшествието се насочва спасителният съд „Рубин“. 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО) Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО)
ново
Днес: 34
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК