ГОРЕЩО
Болезнени думи за краха на "Исторически парк": Ивелин Михайлов обещаваше на инвеститорите Дисниленд с мирис на босилек и история, а им даде бетонен макет с привкус на финансова пирамида
Стана ясно кога се е върнал във Варна Олег Невзоров - полицията го разпитва
ЗАРАДИ 81 МИЛИОНА ЛЕВА: Калин Стоянов даде Демерджиев на главния прокурор
Радев посрещна Кристалина Георгиева в Министерски съвет - сподели й какви са приоритетите на кабинета
ГОРЕЩО В ПИК: Делян Добрев официално поиска да бъде освободен като депутат
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
По данни на гръцката полиция в неделя са арестувани 57 мигранти, успели да пресекат турско-гръцката граница нерегламентирано, съобщава австрийската медия ORF, цитиран от "Фокус". Мигрантите са били открити в камион, който се е движел от Солун по направление Атина.
След постигането на споразумение между Анкара и Брюксел броят на бежанците, които опитват нелегално да достигнат гръцкото крайбрежие и оттам – държавите от Европейския съюз, нараства все повече.
Същевременно по данни на властите през последните 24 часа на гръцките острови в Егейско море няма новопристигнали мигранти.
препоръчано
свързани новини
Шестима души, заподозрени за трафик на мигранти, са арестувани в Сърбия
8326
на 14.04.2016
Седем земетресения край Севастопол
6717
преди 2 часа
Поредна размяна на удари между Русия и Украйна
9930
преди 3 часа
Германия прехвърля 5000 военнослужещи към границата с Беларус
7571
преди 4 часа


