ГОРЕЩО
Атанас Зафиров: Броят на младите роми със средно образование се е повишил
ГОРЕЩО В ПИК! Любимата адвокатка на ПП Ина Лулчева брани братя Бобокови в съда - прокуратурата призовава 216 свидетели по делото за боклука (СНИМКИ/ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО! Пеевски от Кърджали: Държавата трябва да е стабилна и да има добър бюджет - само така може да се работи за хората и те да са доволни (СНИМКИ)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Тристранката се разбра за бюджета за догодина
САМО В ПИК! Калин Каменов с подробности за грозната провокация на "Възраждане" пред дома му: Било е сбирщина на хора с всякакви комплекси. Нови избори може да са пагубни за държавата (ВИДЕО)
ШАРЕН СВЯТ
На търг! В Лондон бе продадено първото издание на „Хари Потър и философският камък“ за 106 000 паунда
15844
на 16.11.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Първото издание на книгата „Хари Потър и философският камък“ бе продадено на търг в Лондон за 106 000 паунда (140 000 долара), съобщава РИА Новости, като се позовава на информация от сайта на аукционната къща Bonhams.
препоръчано
Отбелязва се, че издадената през 1997 година книга е с автограф с посвещение от авторката Джоан Роулинг.
„27.07.97. За Мира, Дони, Настася и Кая с голяма любов от Джо“, се посочва в посвещението.
Не се отбелязва, кой е новият собственик на книгата.
Серията от романи за Хари Потър на Джоан Роулинг, които излязоха на книжния пазар между 1997 и 2007 година, е иззадена в общ тираж от 400 милиона екземляра и е преведена на 65 езика.
свързани новини
Авторката на "Хари Потър" е най-високоплатеният писател на 2016 г.
47831
на 03.08.2017
Превод и редакция: ПИК


