ГОРЕЩО
Професор по политология прати Радев в пенсия: Изтърва времето, няма да се яви на тези избори. Рейтингът му в момента не е реален. Ако направи партия, тя няма да е фактор
Колтуклиева: Шарлатанията повтаря безсрамна лъжа! Да се скъсат няма как да наместят повече от 25 хил. души на площада
ТОП АНАЛИЗ! Оставката на кабинета бе добър ход. Борисов засилва ГЕРБ към победа и оставя отворени врати за коалиция
ИЗВЪНРЕДНО! Разбиха на пух и прах лъжата на Благо Коцев и удобните му медии, че "всичко е приключило" - вижте тези факти и доказателства (ДОКУМЕНТИ)
САМО В ПИК! Д-р Петър Кичашки: Румен Радев е полагал клетва да е президент, а не да абдикира. Правителството в оставка може да остане като редовно
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
63-годишен мъж почина след удар от кола в Димитровградско, съобщиха от полицията.
препоръчано
Инцидентът е станал на 1 януари. 24-годишният шофьор е преминал през краката на лежащия е нетрезво състояние на платното мъж от село Брод.
При изпреварване на движеща се пред него кола на пътя между селата Брод и Злато поле, водачът е навлязъл в насрещната лента на движение и е преминал през краката на лежащия пешеходец, който е транспортиран за лечение в хасковската болница - с опасност за живота.
Ден по-късно пострадалият е починал в болницата. Пробите на водача за алкохол и наркотици са отрицателни.
свързани новини
Клошар загина, прегазен от микробус и кола край Девня
7158
на 28.09.2022
Кола прегази мъж край Калояново
20460
на 18.12.2024
Снегорин пламна край Волуяк (СНИМКИ)
939
преди 3 минути
Тролейбус катастрофира с лек автомобил под "Моста на влюбените" в София
1841
преди 7 минути
Инцидент временно спря метрото в София
8415
преди 45 минути
Спасиха баща и син от Крумовград, блокирани с часове в река Арда
7330
преди 10 часа


