BG EN

НЕЧОВЕШКО: Мъртвецът от Вълкосел бит зверски, преди да издъхне

Региони

НЕЧОВЕШКО: Мъртвецът от Вълкосел бит зверски, преди да издъхне

17128
на 20.10.2018
НЕЧОВЕШКО: Мъртвецът от Вълкосел бит зверски, преди да издъхне
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

57-годишният Муйдин от село Вълкосел е убит! Това установи направената аутопсия на трупа, намерен рано тази сутрин край селото. Муни е бил размазан от бой, имал множество травми несъвместими с живота, съобщава "Струма.ком". Лицето на мъжа е било обезобразено, но аутопсията е открила и множество вътрешни травми и наранявания.

препоръчано

Муни е добре познат в селото, наскоро се завърнал от гурбет в Гърция,където ходил заедно със съпругата и зет си. Припомняме, че трупът му бе намерен около 04.40 в близост до фурна в края на селото. Криминалистите направиха оглед и откриха видими следи от насилие.

Няколко работни версии бяха проверени, но след аутопсията започва издирване на убийци. Бит е зверски. Разпитват се хората в селото и негови близки за стар враг и отмъщение, но засега никой не казва, кой може да го мрази толкова. Човекът цял живот е гледал тютюн. Пиел е, но не е бил заядлив.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 95
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК