BG EN

Нивото на река Дунав продължава да се покачва

Животът днес

Нивото на река Дунав продължава да се покачва

35016
на 07.08.2014
Нивото на река Дунав продължава да се покачва
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Нивото на река Дунав се повиши в началото на българския участък с повече от половин метър, показват данните на  Хидро метереологичната станция в Ново село.

препоръчано

Там нивото се е повишило с 57 см за последното денонощие и днес стойностите са 404 см. При Видин водният стоеж е 443 см, а повишението е с 26 см.

Покачването на водния стоеж и лошото време изгони плажуващите край село Кошава, защото плажната е под вода.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците
ПИК TV x
ПИК TV! ПАРЛАМЕНТАРНИ СКАНДАЛИ БЕЗ КРАЙ: Махленска кавга си спретнаха в зала ДАМИТЕ на Възраждане и ИТН (НА ЖИВО) ПИК TV! ПАРЛАМЕНТАРНИ СКАНДАЛИ БЕЗ КРАЙ: Махленска кавга си спретнаха в зала ДАМИТЕ на "Възраждане" и ИТН (НА ЖИВО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК