BG EN

Нидал Алгафари предупреди за компютърна измама през електронната поща

ЧАС ПИК

Нидал Алгафари предупреди за компютърна измама през електронната поща

49550
на 18.09.2023
Нидал Алгафари предупреди за компютърна измама през електронната поща
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Приятели, опитват се да заразят компютрите ви от електронната поща. Измамниците изпращат електронно писмо от името на Националната полиция. Това предупреди във Фейсбук Нидал Алгафари и публикува текста на мейла:

препоръчано

Здравейте,
Чрез това съобщение бихме искали официално да Ви уведомим, че незабавно е необходимо да осъществите комуникация с полицията след получаването на
този имейл.

Ние подчертаваме задължението Ви да прегледате прикачения документ, който съдържа ключова информация за този случай.

Този писмов материал е издаден от компетентните органи на Националната полиция, конкретно от Службата по Информация и Идентификация. Очаква се и се цени Вашето сътрудничество в този случай.

С уважение,
Национална полиция - Департамент Идентификация и

Информация.

Изпраща се от "[email protected]" , а за получател е изписано "[email protected]".

Не отваряйте прикачения файл. Бъдете предпазливи!, предупреждава пиар експертът.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 63
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК