BG EN

Николай Иванов: Заех се с "Левски", защото е голям клуб. Левскар съм, откакто се помня

Футбол

Николай Иванов: Заех се с "Левски", защото е голям клуб. Левскар съм, откакто се помня

12129
на 02.07.2015
Николай Иванов: Заех се с Левски, защото е голям клуб. Левскар съм, откакто се помня
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Eдин от новите акционери в ПФК Левски Николай Иванов сподели първите си впечатления като фактор в управата на клуба. "Иво Тонев ме агитира да се заема с това начинание. Поел съм ангажименти, които ще спазвам. Аз съм левскар, откакто се помня. Имам доста бизнеси на главата, но приех, защото Левски е голям клуб. Сигурен съм, че клубът ще бъде стабилен. По отношение на играта и резултатите, Георги Иванов е спортен директор и може да говори повече. Това сега е контрола и видях много млади момчета, на част от които по лицата личеше притеснение. С действията си ще покажем какви сме", сподели Николай Иванов. 

препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Радев към младите олимпийци по природни науки: Имате само една родина, за която си струва да се борите (ВИДЕО) Радев към младите олимпийци по природни науки: Имате само една родина, за която си струва да се борите (ВИДЕО)
ново
Днес: 58
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК