BG EN

Новият благодетел на "Ботев": Сам ще си строя стадиона

Футбол

Новият благодетел на "Ботев": Сам ще си строя стадиона

7591
на 16.03.2016
Новият благодетел на Ботев: Сам ще си строя стадиона
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Инвеститорът в "Ботев" (Пд) Ру­мен Чандъров даде още ра­зяснения около идеи­те, с които ще се зае­ме за довършването на стадион „Христо Ботев". Покрай бли­зостта си с Лъчо Та­нев и честите пътува­ния до Барселона, той е запленен от структурата в каталунския гранд.

„Нека в България разберат, че може от футбола да се прави бизнес. Аз заставам зад това нещо. Не ис­кам пари от фенове­те. Това е най-смешното, което се гово­ри. Те просто ще бъ­дат малки акционери във футболния клуб. Не искам те да ми по­магат да градя стади­он. Аз, хората около мен и тези, с които преговарям, ще да­дем пари за стадиона.

препоръчано

Феновете няма да бъ­дат инвеститори. Те ще бъдат акционери, които ще помагат за съществуването на клуба и финансиране­то му, а не за стадио­на. Стадионът е мой проблем. Просто ис­кам да направя структура, която я няма в България, която е трудно осъществима, но ще се опитам да я осъществя", каза пред „Меридиан Мач" един от инвес­титорите в "Ботев" Румен Чандъров.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Прочетете топ хороскопа на Алена за 13 декември - Овните се радват на успехи, Девите да бъдат предпазливи САМО В ПИК: Прочетете топ хороскопа на Алена за 13 декември - Овните се радват на успехи, Девите да бъдат предпазливи
ПИК TV x
Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО) Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО)
ново
Днес: 61
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК